Ts. NURIMAN BIN YUSOP
PENGARAH BAHAGIAN KEMAHIRAN DAN TEKNIKAL (BKT)Ts. NURIMAN BIN YUSOPnuriman@mara.gov.my
No.Tel : 03-26134300
ROSLAN BIN ABU BAKAR
TIMBALAN PENGARAH I CAWANGAN KHIDMAT PENGURUSANROSLAN BIN ABU BAKARroslanabu@mara.gov.my
No Tel: 03-26134915
RAHIM BIN SELAMAT
TIMBALAN PENGARAH I CAWANGAN PENGAJIANRAHIM BIN SELAMATrahims@mara.gov.my
No Tel: 03-26134622
Mohd Hazlen Bin Ramli
TIMBALAN PENGARAH I CAWANGAN PERHUBUNGAN LUAR DAN ANTARABANGSAMohd Hazlen Bin Ramlihazlen@mara.gov.my
No Tel: 03-26134664
MARDIANA BT MARANI
TIMBALAN PENGARAH II CAWANGAN SUMBER MANUSIAMARDIANA BT MARANImardianam@mara.gov.my
No Tel: 03-26134591
Kamarul Nazim Bin Abu Bakar
TIMBALAN PENGARAH II CAWANGAN URUSAN PELAJARKamarul Nazim Bin Abu Bakarkamarul@mara.gov.my
No Tel: 03-26134603
DR. SUZILASAHIBATUL AKHMAR BT AHMAD
TIMBALAN PENGARAH II CAWANGAN PENYELIDIKAN & PEMBANGUNANDR. SUZILASAHIBATUL AKHMAR BT AHMADsuzilasahibatul@mara.gov.my
No Tel: 03-26134688
Mohd Halimudin Bin Mohd Isa @ Hamid
TIMBALAN PENGARAH II CAWANGAN PENILAIAN & PERSIJILANMohd Halimudin Bin Mohd Isa @ Hamidhalimudin@mara.gov.my
No Tel: 03-26134625
Ahmad Marzuki Bin Mahat
TIMBALAN PENGARAH II CAWANGAN PEROLEHAN DAN SELENGGARAAN ALATANAhmad Marzuki Bin Mahatamarzuki@mara.gov.my
No Tel: 03-26134653
TIMBALAN PENGARAH II CAWANGAN PEMBANGUNAN SISTEM & MEDIAAbdul Malib Bin Ludinamalib@mara.gov.my
No Tel: 03-26134684
TIMBALAN PENGARAH II CAWANGAN PERHUBUNGAN LUAR DAN ANTARABANGSA BISNES & INDUSTRI@mara.gov.my
No Tel: 03-26134671
Yusnita Azira Bt Abdul Rahim
TIMBALAN PENGARAH II CAWANGAN KURIKULUMYusnita Azira Bt Abdul Rahimyusnita@mara.gov.my
No Tel: 03-26134688
NORFAIZEM BIN IBRAHIM
TIMBALAN PENGARAH II CAWANGAN PROJEK DAN SENGGARAANNORFAIZEM BIN IBRAHIMfaizem.ibrahim@mara.gov.my
No Tel: 03-26134421

HUBUNGI KAMI

Bahagian Kemahiran & Teknikal MARA, Tingkat 21, Ibu Pejabat MARA 21, Jalan MARA 50609 Kuala Lumpur

SSL Cert

 

 

 

 

 

HAKCIPTA TERPELIHARA © 2018 BAHAGIAN KEMAHIRAN & TEKNIKAL MARA

Search